> PRACA > Katowice

Pakowacz/ Pracownik produkcji- 2 zmiany, bez doświadczenia w Katowice, Śląskie sprżedam

Zadania: Zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego Kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń Wymagania: Doświadczenie nie jest wymagane Motywacja, zaangażowanie, chęci do pracy Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta Praca na pełny etat na 2 zmiany od poniedziałku do piątku Atrakcyjne wynagrodzenie Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie Program lojalnościowy Adecco CLUB: program zniżek u wybranych partnerów Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem Wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę w pracy Praca w Katowicach- Ligocie (możliwość dojazdu do zakładu autobusami komunikacji miejskiej linii nr 12, 36, 51, 154, 292, 912) Pracę od zaraz Oferta pracy tymczasowej Poleć ofertę swoim znajomym Mamy wiele miejsc pracy Zadzwoń lub wyślij sms o treści ’praca Katowice’- oddzwonimy 723 193 114 Numer referencyjny: FK/04/19/KTW

Detale ogłoszenia: Pakowacz/ Pracownik produkcji- 2 zmiany, bez doświadczenia
Sprzedawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Katowice