> PRACA > Katowice

Mechanik samochodowy w Katowice, Śląskie sprżedam

Zakres obowiązków: Naprawy mechaniczne w obszarze pojazdów osobowych Diagnostyka usterek oraz analiza przyczyn ich powstawania Dbanie o jakość wykonywanych usług Przestrzeganie procedur w firmie Wymagania: Wykształcenie techniczne Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego Doświadczenie w obszarze diagnostyki i napraw układów paliwowych, silników i skrzyń biegów Dobra organizacja pracy Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w firmie oferującej rozwiązania w zakresie ogumienia i mechaniki pojazdowej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą Konkurencyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie Oferta dotyczy pracy stałej.

Detale ogłoszenia: Mechanik samochodowy
Sprzedawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Katowice