> PRACA > Katowice

Kierowca - transport krajowy w Katowice, Śląskie sprżedam

Zadania: - dbanie o wizerunek firmy, - dostawa towarów (oleju w beczkach 50 l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach, - odbiór zużytego oleju z punktów gastronomicznych, - transport zużytego oleju do magazynu. Wymagania: - doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t., - doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane. - dyspozycyjność Oferujemy: - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, - praca od poniedziałku do piątku, - zatrudnienie od zaraz, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - system motywacyjny, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - wszystkie niezbędne narzędzia pracy, - wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy. Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV adres: CVHRSIGMA.PL Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : KierTK/AA/08/2019 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Detale ogłoszenia: Kierowca - transport krajowy
Sprzedawca: LeasingTeam Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Katowice