> PRACA > Katowice

Kierowca busa kat. B / Dostawca w Katowice, Śląskie sprżedam

Zadania: dbanie o wizerunek firmy dostawa towarów (oleju w beczkach 50 l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach odbiór zużytego oleju z punktów gastronomicznych transport zużytego oleju do magazynu Wymagania: doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t. doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio przez firmę stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę praca od poniedziałku do piątku zatrudnienie od zaraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia system motywacyjny pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie wszystkie niezbędne narzędzia pracy wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska. Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : KIERŁ/AA/08/2019 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Detale ogłoszenia: Kierowca busa kat. B / Dostawca
Sprzedawca: HR SIGMA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Katowice