> Lokale & Posesje > Katowice

Lokal Katowice, ul. Ścisłe centru. Młyńska 23/pl. Szewczyka 160 PLN/ m2 handel i usługi  w Katowice, Śląskie sprżedam

Lokal Katowice, ul. Ścisłe centru. Młyńska 23/pl. Szewczyka 160 PLN/ m2 handel i usługi 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 94 m2
Cena za m2 160 PLN / m2
Przeznaczenie handel i usługi
Piętroparter
Adres o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego (60.000 - 80.000 przechodniów codziennie) przez 7 dni w tygodniu od rana do wieczora.Lokal ten położony jest w najściślejszym centrum Katowic, w najważniejszym i najlepszym miejscu w centrum Katowic. W odległości kilkudziesięciu metrów główne wejście na Dworzec PKP, do nowej Galerii Katowickiej i na Nowy Dworzec Autobusowy itd. To chyba lepsza lokalizacja niż ul.3Maja, Stawowa czy Mickiewicza. Łatwy dojazd, 1200 miejsc parkingowych, 720 autobusów dziennie, ponad 500 pociągów, 250 sklepów obok w Galerii, parkingi dla busów i taxi. Szklana elewacja, odpowiednia wysokość, to z pewnością jedna z najlepszych propozycji najmu jakie się ukazały w ostatnio w najściślejszym centrum Katowic. Poniżej dodatkowa powierazchnia (opcja) 160m2. Po otwarciu Galerii Katowickiej natężenie ruchu pieszego zwielokrotniło się przez 7 dniu w tygodniu, od rana do wieczora. Na podkreśłenie zasługuje również fakt bardzo silnego oddziaływania treści reklamowych w witrynach oraz logotypów.
Parking w pobliżu budynku na 1.250 samochodów sprawi, że będzie to najchętniej odwiedzane miejsce w Katowicach! To tu się przeniesie Rynek. M. in. dzięki temu nowy plac Szewczyka, wraz z sąsiadującym Multikinem stanie się przyjazną i tętniącą życiem przestrzenią publiczną. Pod względem komercyjnym nie ma w lepszej lokalizacji naŚląsku. To miejsce stanie się jedną z wizytówek Katowic.
Kompleks Handlowo-Biurowy Młyńkska 21-23/pl.Szewczyka 7 będzie niepowtarzalny, architekci wnętrz kładą mocny nacisk na jakość materiałów wykończeniowych.

Detale ogłoszenia: Lokal Katowice, ul. Ścisłe centru. Młyńska 23/pl. Szewczyka 160 PLN/ m2 handel i usługi 
Cena:14,999zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Katowice
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: