> Lokale & Posesje > Katowice

Lokal Katowice Śródmieście, ul. Chorzowska 6 parter, 96 PLN/ m2 handel i usługi  w Katowice, Śląskie sprżedam

Lokal Katowice Śródmieście, ul. Chorzowska 6 parter, 96 PLN/ m2 handel i usługi 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 135 m2
Cena za m2 96 PLN / m2
Przeznaczenie handel i usługi
Piętro parter
Prestiżowa, biznesowa lokalizacja w pobliżu Spodka,przy głównej ulicy Katowic - Chorzowskiej,DTŚ.
Do wynajęcia lokal o powierzchni 136 m2. Lokal wyposażony w wentylację, klimatyzację, ogrzewanie, sufity podwieszane, przystosowany dla prowadzenia Apteki wraz z wszystkimi powolnieniami i odbiorami (sanepid). Możliwa zmiana przeznaczenia na biuro lub lokal handlowo-usługowy!!! Do podanej kwoty czynszu należny doliczyć koszty eksploatacyjne.
Niewątpliwym atutem lokalu są bardzo duże witryny, dające możliwość eksponowania lokalu, a tym samym zapewnienie bardzo dobrej reklamy- codziennie ulicą Chorzowską przejeżdża blisko 50.000 samochodów!
NKCB to biurowiec oferujący biura o łącznej powierzchni ok. 13.000 m2, zlokalizowanych na 8 kondygnacjach naziemnych. Biurowiec zaprojektowany został z myślą o stworzeniu komfortowych warunków pracy. Wyróżniająca się architektura budynku, atrakcyjna lokalizacja, świetna dostępność komunikacyjna, komfort i bezpieczeństwo to wszystko sprawia, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku nieruchomości komercyjnych.Nieruchomość jest łatwo dostępna dla ruchu pieszego i samochodowego. Równocześnie jest zapewniony bardzo dobry dostęp do środków komunikacji publicznej, w niewielkiej odległości znajduje się także dworzec kolejowy oraz autobusowy (ul. Sokolska –al. Korfantego blisko 1800 połączeń autobusowych, ul. Chorzowska ok. 500 połączeń tramwajowych).
Na poziomie „-1” mieści się 126 miejsc parkingowych przeznaczonych dla
użytkowników obiektu.Dodatkowo do dyspozycji Najemców oddano 150 miejsc na parkingu naziemnym mieszczącym się tuż przy budynku.

Detale ogłoszenia: Lokal Katowice Śródmieście, ul. Chorzowska 6 parter, 96 PLN/ m2 handel i usługi 
Cena:12,900zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Katowice
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: